Digitální siloměry MECMESIN model CFG

Fotogalerie: Digitální siloměry MECMESIN model CFG
Další obrázky:
Fotogalerie: Digitální siloměry MECMESIN model CFG Fotogalerie: Digitální siloměry MECMESIN model CFG Fotogalerie: Digitální siloměry MECMESIN model CFG
Výrobce MECMESIN
Objednací číslo  
Kategorie DIGITÁLNÍ


Digitální siloměry MECMESIN model CFG, měří tah i tlak, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť maximální síly v tahu i v tlaku, rychlost měření 10Hz, bateriové napájení (nelze nabíjet), lze upevnit na stojan, signalizace přetížení, dodáván v kartonovém obalu se základním příslušenstvím. Spolupracuje se software EMPEROR LITE.

 

Na přání dodáme siloměr s kalibračním protokolem Českého metrologického institutu (ČMI).

 

Podrobný prospekt ZDE

 

Prospekt software EMPEROR LITE

 

Použití:
Slouží k měření síly v tahu a tlaku. Například: zkoušení pružin, testování ovíjených spojů, měření pevnosti spojů u keramických částí, přepínání spínačů, trhání vláken, kabelů nebo drátů, odtrhávání nakrimpovaných součástek, kontrola lisů, zasouvací nebo vysouvací konektorů, mechanické testování komponentů počítačů, měření síly při odtržení, peel testy atd.


Technická specifikace

Obj.číslo Model Rozsah Rozlišení Cena bez DPH
MEC:CFG-50N+ CFG-50N+ +/-50N 0.05N 15 270,- Kč
18 171,30 Kč s DPH
ks
MEC:CFG-200N+ CFG-200N+ +/-200N 0.2N 15 270,- Kč
18 171,30 Kč s DPH
ks
MEC:CFG-500N+ CFG-500N+ +/-500N 0.5N 15 270,- Kč
18 171,30 Kč s DPH
ks
Siloměr, Siloměry, Dynamometr, Dynamometry, Tenzometr, Tenzometry, Meření síly, Měření sil, Měřidla, Měřidla síly, Tlačná síla, Tlaková síla, Změřit sílu, Gramvážky, Gram vážky, Pružinový siloměr, Měřidla, Měřící přístroje,
Akční nabídka
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím