Počítačový zkušební systém síly (trhačka) MULTITEST 1.0-i

Fotogalerie: Počítačový zkušební systém síly (trhačka) MULTITEST 1.0-i
Další obrázky:
Fotogalerie: Počítačový zkušební systém síly (trhačka) MULTITEST 1.0-i Fotogalerie: Počítačový zkušební systém síly (trhačka) MULTITEST 1.0-i Fotogalerie: Počítačový zkušební systém síly (trhačka) MULTITEST 1.0-i Fotogalerie: Počítačový zkušební systém síly (trhačka) MULTITEST 1.0-i Fotogalerie: Počítačový zkušební systém síly (trhačka) MULTITEST 1.0-i Fotogalerie: Počítačový zkušební systém síly (trhačka) MULTITEST 1.0-i Fotogalerie: Počítačový zkušební systém síly (trhačka) MULTITEST 1.0-i
Výrobce MECMESIN
Objednací číslo  
Kategorie MĚŘICÍ SYSTÉMY SÍLY - TRHAČKY
Cena: Dotaz


Počítačem řízený zkušební systém síly (trhačka) model MULTITEST 1-i je programovatelný univerzální zkušební systém pro zkoušky typu síla (tah nebo tlak) / délka. Programování zkušební úlohy, řízení zkoušky a zobrazení grafu zkoušky se provádí na počítači nebo notebooku. Software EMPEROR umožňuje jednoduché vytváření zkušebních úloh, vyhodnocení požadovaných parametrů zkoušky, archivaci naměřených hodnot v souborech na hard disku počítače, vykreslení křivek přes sebe, zobrazení naměřených hodnot, výstup v Excell formátu, tisk protokolu o měření a řadu dalších funkcí. Maximální síla 1000N, rychle výměnné snímače síly s automatickou identifikací (2, 5, 10, 25, 50, 100, 250, 500, 1000N), přesnost měření síly +/-0.1% z rozsahu, přesnost měření délky +/-0.1mm, maximální posuv 1000mm, programovatelná rychlost posuvu 1 až 1000mm/min, robustní provedení, plně automatický průběh zkoušky.

 

Na přání dodáme snímače síly s kalibračním protokolem Českého metrologického institutu (ČMI).

 

Podrobný prospekt ZDE.

 

Použití:
Hlavní výhodou je plynulý posuv, který nelze zajistit při použití manuálního stojanu. Motorický stojan se používá při zkouškách v tahu nebo v tlaku a při měření pružin. K roztržení nebo stlačení materiálů v potravinářském, obalovém, farmaceutickém nebo chemickém průmyslu. Ke zkoušce lepeného spoje, testování pružin, peel testům (tj. zkoušky odtržením) a k všeobecným zkouškám tahovou nebo tlakovou silou ve strojírenství.


Trhačka, Trhačky, Zkouška pružin, Testování pružin, Test pružin, Měření pružin, Zkoušení pružin, Trhací zkouška, Zkouška, Testovací přístroj, Zkoušení zkrutných pružin, Zkoušecí testovací rám, Zkušební rám, Zkušební stojan, Zkouška tahem, tlakem, ohybem, krutem, Trhací stroj,
Akční nabídka
FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

FPT-H1-xt přístroj na PEEL testy a měření koeficientu tření

DO 27.01.2017 LZE PŘEDVÉST V NAŠÍ FIRMĚ. FPT-H1-xt přístroj na provádění PEEL testů, měření koeficientu tření a test roztržením. Jedná se o horizontální přístroj s barevným ovládacím panelem. Jednoduchá obsluha, automatický průběh měření.

Cena: 0,- Kč
Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu utahovaček model ANL

Digitální přístroj na kontrolu elektrických nebo pneumatických utahovaček (šroubováků) model ANL, měří moment v obou směrech, přesnost +/-0.5% z rozsahu, paměť pro 99 hodnot, bateriové napájení.

Cena: 0,- Kč
Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop s ovládáním konce model MFE-A

Přenosný ohebný videoendoskop model MFE-A s barevným LCD displejem a zabudovanou CMOS barevnou kamerou a s ovládáním konce ve dvou směrech, průměr 6.0mm, zabudované plynule regulovatelné osvětlení.

Cena: 0,- Kč

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím